Pénteken tartottuk az első rákóczis farsangot. A programokról és a fő szervezőkről itt írtunk részletesen: RFG_farsang Képes beszámoló következik.
Fotók: Dr. Havassy András, Katona Krisztina, Kontár-Halász Emese, Puskás Levente
Idén június 11-13 között voltak az osztálykirándulások. A 21 osztály közül kettő utazott külföldre. A 11.A Prágába, a 9.A pedig Galántára. H...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése